BRANSOLETKA Z KAMIENIAMI - KWARC RÓŻANY + PUDEŁKO

79,99 zł
Brutto
Ilość

  Polityka prywatności

(więcej informacji)

  Zasady dostawy

(więcej informacji)

  Zasady zwrotu

(więcej informacji)

Bransoletka z Kamieniami Naturalnymi – Kwarc różany

Dzięki różnorodności pięknych kamieni szlachetnych, kolorowych sznurków i pozłacanych lub posrebrzanych spinek, ta seria bransoletek jest niesamowitym pomysłem na prezent.

Bransoletka posiada przesuwaną pozłacaną spinkę, która pozwala dopasować bransoletę do każdego nadgarstka. Minimalny obwód bransoletki wynosi 14 cm natomiast dzięki rozciągliwości możne osiągnąć nawet 24cm. Sznurek bransoletki jest wykonany z grubego i gładkiego materiału, w kolorze bordowym. Bransoletka jest wykonana ze starannie oszlifowanych, naturalnych kamieni – Kwarc Różany. Jest miła w dotyku i przyjemna w noszeniu. Pozłacana spinka dodaje bransoletce elegancji. 

W zestawie do bransoletki dołączamy drewnianą małą skrzynkę / pudełko widoczne na zdjęciach. Pudełko jest w całości wykonane z drewna, posiada metalowe zawiasy i zamknięcie z przodu.
Pudełko jest zdobione białym wzorem w stylu słowiańskim.
Zewnętrzne wymiary pudełka:9/5,5/4,5 cm,
wewnętrzne wymiary: 7/3,5/3,5 cm.

Bransoletka wraz z pudełiem jest idealnym pomysłem na prezent.

Kwarc Różany – właściwości:

Kwarc różany jest znany jako “kamień miłości”, ponieważ emituje silną wibrację bezwarunkowej miłości, radości, ciepła i uzdrowienia. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Pomaga wzmocnić swoją energie. Budzi szczęście, romantyczne uczucia i zmysłowość.

Jest jednym z najważniejszych kamieni reprezentujących żeński pierwiastek. Ma bardzo korzystny wpływ na kobiety, które mają problem z zajściem w ciążę, zwiększa płodność, zmniejsza problemy seksualne, a także zmniejsza objawy depresji poporodowej.

Kwarc różowy ma zdolność do uzdrawiania relacji osobistych poprzez energię miłości. Budzi do życia, rozświetla aurę a serce rezonuje na nowej fali i pozwala dostrzec piękno otaczającego świata. Pomaga uzdrowić stare negatywne emocje, takie jak złość, niechęć, strach czy zazdrość.

Powinny się z nim zaprzyjaźnić osoby, które w dzieciństwie nie doznały wystarczającej miłości i zainteresowania, gdyż goi stare rany, uczy tolerancji, przebaczenia, życzliwości i współczucia oraz tego jak kochać i być kochanym. Pozwala zrozumieć, że aby prawdziwie kochać drugą osobę, najpierw w pełni należy pokochać i zaakceptować samego siebie. Podnosi również samoocenę i wiarę we własne możliwości, dodaje odwagi, budzi miłość i pasję.

GemSB-03
4 Przedmioty